خاک رس برای اهداف مختلف دارویی و مراقبت از پوست در طول تاریخ مورد استفاده قرار گرفته است زیرا به دلیل خاصیت ضد باکتری و درمانی بسیار مشهور است. محصولات ماسک صورت سفالی از مزایای طبیعی خاک رس استفاده می کنند تا چربی اضافی را کاهش داده و رنگ چهره را روشن کنند.

ماسک های سفالی در درجه اول برای کسانی که پوست چرب یا ترکیبی دارند در نظر گرفته شده اند زیرا خواص جاذب رس می تواند تحریک کننده پوست خشک و حساس باشد، با این حال رسهای خاص مانند خاک رس صورتی و خاک سفید کائولن برای انواع پوست حساس به اندازه کافی ملایم هستند.

این ماسکها با یک یا چند نوع مختلف خاک رس و طیف وسیعی از مواد اضافی فرموله میشوند که بسته به مزایای مورد نظر آنها متفاوت است، این مواد جذب پوست میشود. با خشک شدن، چربی اضافی، آلاینده‌ها و سموم را از سطح پوست بیرون میکشد.

خاصیت ضدباکتریایی قوی رس به دلیل بارهای یونی و ترکیبات شیمیایی موجود در ذرات رس است که محیط سمی برای باکتریها ایجاد میکند.

ماسکهای سفالی علاوه بر اثرات ضدباکتریایی، می‌توانند به کنترل درخشش چربی، کاهش آکنه و روشن شدن پوست کدر کمک کنند.

ذرات رس بسیار جاذب هستند و به طور موثری سبوم اضافی سطح پوست را کاهش داده، پوست چرب را تسکین و درخشش آن را کم میکنند.

پوست تیره حاصل تجمع آلودگی و سلولهای مرده است که میتواند نتیجه عدم لایه برداری یا عدم رعایت بهداشت باشد. ماسکهای سفالی این بقایای سطح را حل کرده، پوست را تمیز و روشن را نشان میدهد.

----------------------------------------------------

با ما همراه باشید در

https://dermisteb.com/


lavazempezeshki پوست ,سفالی ,روشن ,کاهش ,اضافی ,ماسک ,ماسکهای سفالی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مای تلگرام حمل کالا و باربری برای شهرستان ها کام گیم | ComGame | مرجع ایرانی بازی های ویدیویی Dylanvuunn1 homepage لباس نظامی مشاورین املاک تهران وی کی نیوز گروه برنامه نویسی هسنا فروش عمده و تکی لوازم تحریر